БК Тернопіль розпочав сезон з поразок

категорія: Баскетбол | дата: 15 10 2012

У стартовому матчі чоловічої Вищої ліги з баскетболу баскетбольний клуб Тернопіль на виїзді двічі поступився харківському Авантаж-Політехніку.

Перший матч, що відбувся 13 жовтня завершився перемогою господарів паркету з рахунком (98:66). При цьому першу чверть виграли баскетболісти з Тернополя, але у наступних беззаперечна перевага була на боці харків’ян. Найбільше очок Авантаж здобув у третьому періоді гри, обігравши БК Тернопіль — (41:18). Найрезультативнішим гравцем першого матчу став Антон Ніфонтов з Тернополя, який набрав 23 очки. Лідер Авантаж-Політехніка Тимур Арабаджи здобув 19 очок.

Наступного ігрового дня Тернополю не вдалося виграти жодної чверті. Відповідно, гості поступилися з рахунком (105:68). Знову найбільше очок здобув Антон Ніфонтов (20), а лідером за підбираннями став тернополянин Сергій Телешко, здійснивши 11 вдалих підборів.

Наступний матч у Вищій лізі баскетбольний клуб Тернопіль проведе вдома. 25-26 жовтня команда прийматиме кременчуцький Кремінь.

Чоловіча Вища ліга. Харків, 13-14 жовтня (1-ий тур)

Авантаж-Політехнік - БК Тернопіль 98:66 (16:20, 21:14, 41:18, 20:14)

Авантаж-Політехнік - БК Тернопіль 105:68 (27:16, 16:8, 29:20, 33:24)