БК "Тернопіль-ТНЕУ" двічі розгромив львівську "Політехніку"

категорія: Баскетбол | дата: 27 03 2018

24-25 березня на своєму майданчику БК "Тернопіль-ТНЕУ" приймав львівську "Політехніку". У двох матчах перемогу святкували тернополянки.

В першому матчі підопічні Дмитраа Третяка з перших хвилин захопили ініціативу, не давши своїм суперникам шансу виграти хоча б в одному періоді – 82:50. Другий матч був схожий на перший. Тернополянки вигравши першу чверть в наступних трьох лише збільшували перевагу.

Таким чином, БК "Тернопіль-ТНЕУ" після цієї перемоги закріпився на четвертому місці з активом в 37 очок.  Ця гра стала останньою для наших баскетболісток в рамках першого етапу у Вищій баскетбольній лізі.

Баскетбол. Чемпіонат України.

Вища ліга. Жінки.

24 березня 2018 . Тернопіль

БК "Тернопіль-ТНЕУ" - БК "Політехніка" 82 : 50 (19 – 9, 19 – 19, 24 – 13, 20 – 9)