Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Команда Тернополя в нелегкій боротьбі стала переможцем змагань серед школярів з баскетболу

категорія: Баскетбол | дата: 14 03 2018 | переглядів: 193
Команда Тернополя в нелегкій боротьбі стала переможцем змагань серед школярів з баскетболу

Цікавий та запеклий фінал ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини з баскетболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ст. організований управлінням фізичної культури та спорту, управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відбувся цими вихідними в стінах ФОКу Тернопільського національного економічного університету.

5 найсильніших команд: м. Тернополя, Гусятинської ОТГ, Гусятинського, Зборівського та Збаразького районів визначали найсильніших.

Що сказати, боротьба точилась за кожен закинутий м’яч, одну із фінальних ігор дівчата завершили в "овертаймі". А до останньої хвилини передбачити переможця із трьох команд було неможливо. Але в результаті здобувши перемогу збірна команда Тернополя під керівництвом Надії Бучинської стає чемпіоном 2018 року. Друге місце набравши 7 залікових очок здобуває команда Збаразького району, представник Олександр Лобас. Бронзовим призером у підсумку стала команда дівчат Зборівського району (представник Петро Дзюбановський).

Переможці були нагородженні кубком, медалями та грамотами. Призери отримали медалі та грамоти від організаторів змагань.

Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись