Тернопільські баскетболістки двічі обіграли Вінницьких блискавок

категорія: Баскетбол | дата: 20 12 2017

16-17 грудня, на спортивному майданчику ТНЕУ, відбулися матчі шостого туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги, в яких БК "Тернопіль" приймав "Вінницьких блискавок-2".

В першому матчі тернополянки просто не замітили суперниць, розгромивши 83-27. Що цікаво, в другому періоді вінничанки набрали чотири, а в третьому лише два очки.

Другий матч вже не був такий провальний для гостей, вони спромоглись набрати вдвічі більше очок порівняно з першим матчем. Проте, вигравши в кожній з чотирьох чвертей БК "Тернопіль" здобув ще одну впевнену перемогу.

16.12.2017 ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)  -  ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ-2 (Вінниця) 83 : 27 (27-12, 19-4, 2 -2, 12-9)

17.12.2017 ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)  -  ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ-2 (Вінниця) 86 : 52 (24-9, 19-15, 23-12,  20-16)