БК "Тернопіль" двічі розгромив БК "Ужгород"

категорія: Баскетбол | дата: 07 12 2017
БК

2-3 грудня, на спортивному майданчику ТНЕУ, відбулися матчі четвертого туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги. БК "Тернопіль-ТНЕУ" приймав БК "Ужгород- УЖНУ-ЗОДЮСШ".

В першому матчі тернополяни, розгромивши своїх суперників у перших трьох четвертях, в останньому відрізку часу дали собі можливість трішки розслабитись і поступились ужгородцям з різницею в одне очко. Фінальна сирена зафіксувала перемогу БК "Тернопіль" - 103:60.

Другий матч нічим не відрізнявся від першого. Підопічні Ігоря Білоуса захопивши ініціативу з перших хвилин, з кожною четвертю нарощували перевагу. На відміну від першої гри, господарі виграли всі чотири чверті.

Ці дві перемоги дозволили БК «Тернополю» повернути собі перше місце. Найблищий суперник -

02.12.2017  БК "Тернопіль-ТНЕУ" (Тернопіль) - БК "Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ" (Ужгород) 103:60(20:13, 34:8, 25:14, 24:25 )

03.12.2017 БК "Тернопіль-ТНЕУ" (Тернопіль) - БК "Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ" (Ужгород) 85:57(15:14, 21:12, 20:13, 29:18)