Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2001 р.н. і молодших виграли тернополяни

категорія: Баскетбол | дата: 25 10 2017 | переглядів: 171

Впродовж двох днів у приміщенні Тернопільської ЗОШ №26 тривав чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2001 року народження і молодших, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Організаторами заходу виступили управління фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА та обласна ДЮСШ. Участь у турнірі взяли п’ять команд: Гусятинська, Збаразька, Чортківська ДЮСШ, ЗОШ №1 міста Зборова та КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту міста Тернополя.

Ігри проходили за коловою системою. За підсумками двох ігрових днів п’яте місце посіла команда Гусятинської ДЮСШ, четверте місце здобула команда Збаразької ДЮСШ, у напруженій боротьбі третє місце завоювала команда ЗОШ №1 міста Зборова, поступившись одноліткам з Чортківської ДЮСШ, які були другими. А переможцем змагань стали вихованці КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту міста Тернополя (тренер Качмар Ю.Л). Переможці та призери були нагороджені грамотами та кубком.