Про нас
увійти

БК "Тернопіль" зумів здобути тільки одну перемогу в Сумах

категорія: Баскетбол | дата: 16 03 2017
БК

Лідер другої групи їхав в Суми за двома перемога, але заледве вирвав одну.

Вже з перших секунд першого матчу гравці "СумДУ" дали зрозуміти, що віддавати перемогу просто так вони не будуть. В першій половині зустрічі на майданчику точилась рівна і результативна гра, яка завершилась перевагою гостей в одне очко. Але в третій чверті "Тернопіль" немов підмінили. Суми впевнено набирали свої очки і змогли довести перевагу до плюс десять. Як не старались тернополяни відіграти різницю в заключній десятихвилинці, їм не вдалось.

Господарі впевнено розпочали і другий матч та пішли на велику перерву із перевагою у чотири очки. Але цього разу третю чверть краще провели гравці БК "Тернопіль" - плюс десять і на останній відрізок гри команди пішли за переваги гостей у шість очок. Проте цю різницю гравці "СумДУ" змогли відіграти і мали всі шанси щоб вдруге перемогти, але два влучні кидки Бречка в кінці зустрічі забезпечили перемогу "Тернополю" у два очки.

10 березня

БК "СумДУ" – "Тернопіль-ТНЕУ" - 87:81 (24:24, 23:24 24:13, 16:20)

11 березня

БК "СумДУ" - "Тернопіль-ТНЕУ" - 68:70 (21:17, 15:15 15:25 17:13)

Після перших матчів "Тернопіль" залишився на першому місці в групі випереджаючи суперників мінімум на одне очко (з урахуванням, що найближчий переслідувач переможе у своєму матчі). Інформації про наступний матч тернополян наразі немає.

За матеріалами: Галичина спортивна

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook