Про нас
увійти

Спека та боротьба на турнірі зі стрітболу — Ternopil Streetball 3 on 3 (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Баскетбол | дата: 09 07 2012 | переглядів: 1641
Спека та боротьба на турнірі зі стрітболу — Ternopil Streetball 3 on 3 (+ ФОТО, ВІДЕО)

8 липня на спортивному майданчику тернопільської школи № 14 відбулися  змагання з вуличного баскетболу — стрітболу. Турнір Ternopil Streetball 3 on 3 зібрав 9 баскетбольних команд.

— У нас було дві вікові групи — до 18 років та старші 18-ти. Сім команд представляли старшу вікову групу, а дві у молодшій, — розповів організатор стрітбольного турніру Сергій Грабовенко. — Молодшим ми одразу ж зробили фінал та запропонували їм спробувати сили серед старших. Тому вони влилися до старшої групи і разом дев'ять команд розігрували призові місця.

За складеною системою турніру команди змагалися до двох поразок. Тобто, навіть програвши один матч, команда мала шанс реабілітуватися. За правилами команда складалася з 3-ох спортсменів та одного запасного. При цьому лише один учасник міг бути заявленим на минулорічний чемпіонат України.

Отож, у молодшій віковій групі фінал завершився з рахунком (16:10). Команда Лімони здолала хлопців, які назвали себе Дно. За третє-четверте місце у старшій групі сперечалися ShowTime та Копік-Show — з рахунком (11:7) перемогли перші. А переможцями стала команда Мамой, яка у фіналі перемогла Fok-Team (10:8).

Також організатори провели змагання з слем-данків (вид кидка в баскетболі, при якому гравець вистрибує вгору і однією або двома руками кидає м'яч крізь кільце зверху вниз) та триочкових кидків. У конкурсі слем-данків перемогу здобув Руслан Стельмащук з Гусятина. А Володимир Соловйов з Тернополя переміг у конкурсі триочкових.

— Переможці виграли 50% вступних коштів учасників, які становили по 30 гривень з людини. Також вони були нагороджені медалями, грамотами і за перше місце — кубком, — повідомив Сергій Грабовенко. — Переможці молодшої групи отримали баскетбольний м’яч та призову майку. Переможців конкурсу слем данків та триочкових кидків ми теж нагородили кубками.

Незважаючи на більш ніж 30-ти градусну спеку, команди показали видовищну гру та хороший рівень підготовки. Організатори ці змагання планують проводити регулярно.

— Змаганнями я задоволений, адже все таки позитиву було багато. Сама думка до людей дійшла. Шкода, що заявилося мало команд, але в майбутньому, сподіваємося, їх буде більше, — заявив Сергій Грабовенко. — Будемо старатися робити все більшу популяризацію баскетболу. Плануємо до кінця літа провести хоча б один захід, але все буде залежати від кількості бажаючих. 

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook