Баскетбольний Тернопіль-ТНЕУ двічі поступився Черкаським Мавпам-2 (ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 15 03 2016

У рамках баскетбольної Вищої ліги Тернопіль-ТНЕУ зазнав двох домашніх поразок від Черкаських Мавп-2.

Виїзний тур у Тернополі черкаські баскетболісти почали вдало. У першому матчі дублюючий склад гостей зі старту заволоділи ініціативою й тримали її до кінця зустрічі, інформує офіційний сайт Мавп. Так, вже в першій 10-хвилинці Черкаські Мавпи втекли на комфортну відстань 16-ти очок, вигравши чверть з рахунком 14:30. Продовжили Мавпи відриватися в рахунку і в другому періоді. Причому свої кидки влучали практично всі гравці команди. У підсумку, відразу шестеро гравців Черкаських Мавп-2 здобули 10 і більше очок.

Після впевненої першої половини, яку гості виграли з рахунком 29:56, Тернопіль-ТНЕУ виграв третю чверть. Втім далі команда з Черкас впевнено довела гру до логічного завершення — 72:95

Друга гра мала більш рівний характер. Господарі паркету добре почали матч і тривалий час лідирували. Завдяки низці точних триочкових Тернопіль впевнено виграв першу чверть з рахунком 24:17. У другій 10-хвилинці черкащани намагалися наздогнати суперника. Врешті, у середині періоду Мавпи нівелювали перевагу тернополян і вийшли вперед! Так, на велику перерву команди пішли за три очкової переваги черкасців — 38:41.

У третьому періоді на майданчику панувала рівна гра. Баскетболісти Тернополя-ТНЕУ повернули собі мінімальне лідерство, та ненадовго. У заключній чверті баскетболісти Черкаських Мавп-2 знову здійснюють ривок і вже не відпускають своєї перемоги. У підсумку, 76:88, Мавпи вдруге сильніші за Тернопіль.